Co warto wiedzieć o plisach?


Żaluzje plisowane to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w oknach tradycyjnych, jak i dachowych. Są łatwe w pielęgnacji, estetyczne i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu plisy naszej firmy łatwo dopasować do wnętrza, w którym mają być zamontowane.

Zalety plis

Główną (ale nie jedyną!) zaletą żaluzji plisowanych, jest możliwość wykorzystania ich w wybranym fragmencie okna. Co to oznacza? W każdej chwili można zasłonić tylko tę część, która aktualnie wymaga ochrony przed słońcem. Może to być nawet sam środek okna! Taka funkcjonalność sprawia, że plisy coraz częściej montowane są w mieszkaniach, domach czy biurach. To po prostu wygodne i efektywne rozwiązanie.

Warto też wspomnieć o fakcie, że plisy bardzo dobrze sprawdzają się przy wysokich temperaturach. Zasłonięcie całego okna nie tylko „blokuje” dostęp do pomieszczenia promieni słonecznych, ale również chroni wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem. To zaleta, którą warto wykorzystać w przypadku okien wychodzących na wschód oraz okien dachowych (na poddaszach lub strychach).

Plisy marki MULTIROLETY

to wysoka jakość wykonania (projektowane są indywidualnie do każdego okna, po dokonaniu dokładnego pomiaru), która sprawia, że ta osłona będzie służyć przez długie lata. Nasza firma oferuje też całą „feerię barw” – bogata kolorystyka to duże ułatwienie dla wszystkich, którym zależy na eleganckiej dekoracji okiennej, która „wpisze się” w aranżację pomieszczenia.

Nasze produkty charakteryzuje także łatwość w czyszczeniu. Aby plisy zachowały piękny, pierwotny wygląd, wystarczy regularnie przecierać je zwilżoną ścierką lub gąbką.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą Państwu dodatkowych informacji o żaluzjach plisowanych.

Współpraca

NASI KLIENCI