Czy verticale sprawdzają się tylko w biurach?


Żaluzje pionowe nieodparcie kojarzą nam się z osłonami okiennymi w biurowcach, gabinetach lekarskich czy salonach kosmetycznych. Jednak verticale z dużym powodzeniem można wykorzystać także w lokalu prywatnym. Najefektowniej prezentują się w salonie, pomieszczeniach z wysokimi oknami, a także w sypialni.

Ochrona przed słońcem i funkcjonalność

Verticale to jednak nie tylko elegancki „dodatek” czy element aranżacji wnętrza. Chronią one przed słońcem równie skutecznie, jak żaluzje poziome czy rolety. Ich obsługa jest równie prosta. Regulacja naświetlenia pomieszczenia nie sprawia żadnego trudu i z łatwością można decydować o tym, jaką powierzchnię okna chcemy zasłonić. Dodatkowo istnieje wiele materiałów, z których wykonywane są verticale – te z tkaniny zaciemniającej sprawdzą się we wszystkich oknach, które wystawione są na ekspozycję silnych promieni słonecznych.

Żaluzje pionowe zapewniają też prywatność!

Warto również wspomnieć, że dbanie o verticale jest równie proste, jak w przypadku innych osłon okiennych. Te, wykonywane przez firmę MULTIROLETY, wystarczy od czasu do czasu przetrzeć wilgotną ściereczką. I to wszystko!

Duży wybór wzorów i kolorystyka

O ile w przypadku instytucji czy gabinetów lekarskich kolory verticali są zwykle stonowane (najczęściej szare lub błękitne), o tyle wybierając ten rodzaj osłony okiennej do mieszkania, otwiera się przed nami wachlarz możliwości. Bez trudu dopasujemy zatem żaluzje pionowe do stylu wnętrza, w którym chcemy je zamontować. Pracownicy MULTIROLET podczas dokonywania pomiaru na każdą osłonę okienną, prezentują też rodzaje tkanin, wzorów i kolorów, z których można je wykonać. Nie inaczej jest w przypadku verticali. Możemy zatem wybrać bardziej „żywe” kolory do salonu, a stonowane do sypialni (sprawdzą się w niej także tkaniny z delikatnymi wzorami).

Więcej informacji na temat tych konkretnych produktów znajdą Państwo pod adresem https://multirolety.pl/oferta/zaluzje-pionowe-verticale/ – dodatkowo zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w dokonaniu wyboru!

Współpraca

NASI KLIENCI