Dlaczego właśnie MULTIROLETY?


Przy wybieraniu firmy, której zamierzamy powierzyć wykonanie i montaż osłon okiennych, warto kierować się nie tylko ceną czy wyglądem oferowanych produktów. Równie ważne są inne aspekty, takie jak:

  • dobry kontakt z firmą
  • nieodpłatny pomiar i wycena (co świadczy o uczciwości przedsiębiorstwa, które nie pobiera opłat w przypadku, w którym Klient nie zdecyduje się na skorzystanie z usług firmy)
  • opinie innych Klientów
  • łatwość uzyskania informacji na temat oferowanych osłon okiennych (przedstawiciele firmy powinni być w stanie poinformować np. o sposobie konserwacji i czyszczenia produktów, a także doradzić przy wyborze rolety i czy żaluzji)
  • dostępne warianty kolorystyczne osłon (warto sprawdzić czy zakupione produkty będą pasować kolorystycznie do wnętrza lokalu, w którym będą zamontowane)

Firma MULTIROLETY spełnia wszystkie powyższe kryteria. W branży działa od wielu lat, dzięki czemu jej pracownicy dysponują wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami związanymi z pomocą Klientowi przy wyborze odpowiedniej osłony okiennej. I, co równie ważne, każdy znajdzie wśród naszych produktów osłonę okienną idealną do swojego domu, mieszkania lub biura. Wystarczy zapoznać się z galerią naszych rolet, żaluzji czy plis, by się o tym przekonać!

 

Współpraca

NASI KLIENCI