MULTIROLETY NASZE SKROJONE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB OFERTA
Jak ochłodzić mieszkanie dzięki roletom?

Coraz wyższe temperatury sprawiają, że chronienie przed słońcem wnętrza mieszkania staje się koniecznością. Nie zawsze jednak zwykłe rolety materiałowe są w stanie sprostać zadaniu – zwłaszcza w blokach, których okna wychodzą na wschód i od wczesnego świtu „bombardowane” są przez promienie słoneczne. Wnętrze nagrzewa się bardzo szybko, a z ochłodzeniem go nie radzą sobie hurtowo wykupywane ze sklepów wentylatory.

Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się w takiej sytuacji rolety zewnętrzne. Stanowią one bardzo skuteczną zaporę dla ciepła i utrzymują we wnętrzu przyjemny chłód. Lekko uniesione pozwalają przedostać się do pomieszczenia światłu, ale nie gorącemu powietrzu (które nie spowoduje tak silnego nagrzania pomieszczenia, jak w przypadku rolet materiałowych).

Takie rolety warto opuszczać już wieczorem i podnosić dopiero, gdy jest to konieczne – ułatwi to utrzymanie w mieszkaniu relatywnie niskich temperatur, które pożądane są zwłaszcza wieczorem. Warto pamiętać, że właśnie mieszkania wychodzące na wschód, nagrzewające się przez cały dzień, „trzymają” ciepło również po zachodzie słońca i zapadnięciu zmroku, co wielu osobom uniemożliwia zapadnięcie w spokojny sen.

Jeśli zatem szukają Państwo alternatywy dla wentylatorów czy klimatyzacji (która jest rozwiązaniem skutecznym, ale drogim – w dodatku nie zawsze możliwe jest jej zamontowanie), warto skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy i porozmawiać o zaletach rolet zewnętrznych. Może się okazać, że właśnie to rozwiązanie przyniesie Państwu upragniony latem chłód i spokojny sen. Zapraszamy do kontaktu!

On 30-05-2018 0 167

Możliwość komentowania jest wyłączona.