Moskitiery – skuteczna ochrona przed owadami


Aż od późnej wiosny do wczesnej jesieni,gdy temperatura powietrza wzrasta, wraz z nią zaczynają budzić się do życia owady. Uporczywe brzęczenie much, wlatujące do kuchni muszki owocówki, a także utrudniające spokojny sen komary, mogą stanowić dla domowników duży problem. Jeszcze gorzej, gdy przez okno „wpadnie” do mieszkania osa, pszczoła lub bąk. Zamykanie okien jest oczywiście pewnym rozwiązaniem sytuacji, ponieważ w ten sposób skutecznie odcinamy dostęp do pomieszczeń wszystkim niechcianym „gościom”. Jeżeli jednak dom lub mieszkanie, nie jest wyposażone w klimatyzację, przebywanie w nagrzanych i nie wietrzonych pokojach, może okazać się wręcz niewykonalne – zwłaszcza w miesiącach letnich, gdy temperatura przekracza czasem nawet 30 stopni celsjusza. Co wówczas zrobić? Najlepiej zamontować oknach moskitiery – specjalne siatki, które przepuszczają powietrze, ale stanowią skuteczną ochronę przed owadami.

Przykładowe moskitiery MULTIROLET:

                    moskitiera-ramkowa Łódźmoskitiera drzwiowa Łódź

Moskitiery można oczywiście zakupić przez Internet lub znaleźć w różnych sklepach, jednak ich struktura oraz słabe mocowanie (na taśmy z rzepami), nie zagwarantują nam spokojnego lata. Wystarczy silniejszy wiatr lub burza, by taka moskitiera rozerwała się lub oderwała od framugi okna. Z tego też względu lepiej zainwestować w profesjonalne moskitiery, które bez trudu przetrzymają nawet najtrudniejsze warunki pogodowe.

Firma MULTIROLETY posiada w swojej ofercie kilka typów moskitier – wykonanych z solidnego materiału, które mocowane są, w zależności od potrzeb, w oknach, drzwiach balkonowych lub tarasowych.

Naszym Klientom oferujemy 3 typy tego rodzaju zabezpieczeń:

Jeśli nie są pewni Państwo, która z moskitier sprawdzi się w przypadku Państwa domu lub mieszkania najlepiej, wystarczy do nas zadzwonić. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, jak również – w przypadku zainteresowania Państwa zakupem konkretnej moskitiery – przyjedziemy pod wskazany adres i dokonamy profesjonalnego montażu osłony. Dzięki niej będą Państwo pewni, że do pomieszczeń nie przedostaną się już żadne niechciane owady i odetchną Państwo z ulgą – czystym, letnim powietrzem, którego dopływ do wnętrza nie utrudni zamontowane zabezpieczenie 🙂

Współpraca

NASI KLIENCI