Moskitiery w czasie kwarantanny – i nie tylko


Dostęp do świeżego powietrza jest szczególnie ważny w takim okresie, jak obecny – kiedy nie możemy wyjść np. na spacer do parku. Z kolei coraz wyższe temperatury zwiastują pojawienie się uprzykrzających nam życie owadów, które bez trudu przedostają się do wnętrz naszych mieszkań przez otwarte okno.
moskitiera-ramkowa Łódź

Rozwiązaniem problemu jest dobrze dopasowana do okna moskitiera. Zamontowana zarówno w oknach, jak i drzwiach balkonowych czy tarasowych, skutecznie powstrzyma muchy, komary czy osy przed dokonaniem „inwazji” na nasz dom. Z drugiej z kolei strony, pozwoli swobodnie wietrzyć pomieszczenie, nie blokując dopływu do niego świeżego powietrza – tak cennego nie tylko każdego dnia, ale zwłaszcza w okresie obowiązującej kwarantanny.

Moskiera doskonała?

Moskitiery firmy MULTIROLETY to idealne rozwiązanie, spełniające powyższe kryteria. Wykonane są zawsze na wymiar – pasują zatem do okna, nie „wystają” poza jego obręb, nie są też zbyt mocno naciągnięte (co mogłoby poskutkować uszkodzeniem siatki). Są estetyczne, trwałe i mogą posłużyć przez wiele sezonów.

Jak to działa?

Każda moskitiera firmy MULTIROLETY jest zawsze dopasowana do okna – dlatego najpierw dokonujemy niezbędnych pomiarów, a dopiero potem przygotowujemy dla naszych Klientów indywidualną moskitierę. Zamocowana w oknie, pozwala na korzystanie z niego tak, jak dotychczas – można je otwierać bądź uchylać bez obawy, że do wnętrza przedostaną się owady. Nasze moskitiery wykonane są z materiałów bardzo wytrzymałych, ale jednocześnie są estetyczne, niemal niewidoczne dla oka – nie powodują zaciemnienia pomieszczenia!

Serdecznie zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą naszych moskitier oraz do kontaktu telefonicznego, w razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego produktu naszej marki!

 

Współpraca

NASI KLIENCI