Moskitiery w czasie kwarantanny – i nie tylko


Dostęp do świeżego powietrza jest szczególnie ważny w takim okresie, jak obecny – kiedy nie możemy wyjść np. na spacer do parku. Z kolei coraz wyższe temperatury zwiastują pojawienie się uprzykrzających nam życie owadów, które bez trudu przedostają się do wnętrz naszych mieszkań przez otwarte okno.

Rozwiązaniem problemu jest dobrze dopasowana do okna moskitiera. Zamontowana zarówno w oknach, jak i drzwiach balkonowych czy tarasowych, skutecznie powstrzyma muchy, komary czy osy przed dokonaniem „inwazji” na nasz dom. Z drugiej z kolei strony, pozwoli swobodnie wietrzyć pomieszczenie, nie blokując dopływu do niego świeżego powietrza – tak cennego nie tylko każdego dnia, ale zwłaszcza w okresie obowiązującej kwarantanny.

Moskiera doskonała?

Moskitiery firmy MULTIROLETY to idealne rozwiązanie, spełniające powyższe kryteria. Wykonane są zawsze na wymiar – pasują zatem do okna, nie „wystają” poza jego obręb, nie są też zbyt mocno naciągnięte (co mogłoby poskutkować uszkodzeniem siatki). Są estetyczne, trwałe i mogą posłużyć przez wiele sezonów.

Jak to działa?

Każda moskitiera firmy MULTIROLETY jest zawsze dopasowana do okna – dlatego najpierw dokonujemy niezbędnych pomiarów, a dopiero potem przygotowujemy dla naszych Klientów indywidualną moskitierę. Zamocowana w oknie, pozwala na korzystanie z niego tak, jak dotychczas – można je otwierać bądź uchylać bez obawy, że do wnętrza przedostaną się owady. Nasze moskitiery wykonane są z materiałów bardzo wytrzymałych, ale jednocześnie są estetyczne, niemal niewidoczne dla oka – nie powodują zaciemnienia pomieszczenia!

Serdecznie zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą naszych moskitier oraz do kontaktu telefonicznego, w razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego produktu naszej marki!

 

Współpraca

NASI KLIENCI