Osłona okienna na zimę


Pisaliśmy już o tym, że na jesienne i zimowe wieczory (a także na pochmurne dni), znakomitym rozwiązaniem będzie zamontowanie w oknie rolety materiałowej w ciepłych barwach. Ale wszystkich, którzy nie są zwolennikami rolet, a również chcieliby oderwać się od nieprzyjemnej pogody za oknem, możemy zachęcić do wyboru żaluzji drewnianych.

Dlaczego żaluzje drewniane?

Są bardzo estetyczne, tworzą wyjątkową atmosferę wnętrza, a te w jaśniejszych odcieniach drewna (które również posiadamy w ofercie naszej firmy) dodatkowo „rozświetlają” wnętrze. Refleksy światła odbijające się od tej osłony okiennej, nadadzą ciepły klimat każdemu pomieszczeniu – tak pożądany właśnie w okresie zbliżającej się zimy.

Żaluzje drewniane to także wygoda użytkowania (o każdej porze roku!), elegancja i łatwa pielęgnacja. Znajdą zastosowanie w każdym mieszkaniu czy domu, choć najlepiej będą uzupełniały wnętrze, które posiada już drewniane akcenty – np. szafki, boazerię czy drewniane panele podłogowe.

Do sypialni czy salonu?

Odpowiedź jest prosta – i tu i tu! Możliwość wyboru koloru żaluzji drewnianej, pozwala na wyjątkowo łatwe dopasowanie jej do konkretnego pomieszczenia. Jeśli w sypialni spędzamy wyłącznie noce, nawet żaluzja w ciemnych barwach nie będzie złym wyborem – jej rolą będzie bowiem przede wszystkim zapewnienie prywatności, a latem – ochrona przed promieniami słonecznymi. W salonie natomiast lepiej sprawdzi się jasne drewno wykorzystane do produkcji żaluzji, co z pewnością doceni się w pochmurne i zimne poranki i popołudnia.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć żaluzji drewnianych wykonanych przez naszą firmę.

Współpraca

NASI KLIENCI