Osłony okienne do każdego rodzaju wnętrza


rolety rzymskie montaż ŁódźZnalezienie dekoracji okiennych, które miałyby znaleźć zastosowanie w mieszkaniu lub domu, może być kłopotliwe – zwłaszcza w sytuacji, w której każde z pomieszczeń wymaga innego rodzaju dekoracji. Różniące się od siebie pod względem aranżacji: salon, sypialnia, pokoje dzieci, kuchnia czy łazienka, mogą wymagać odmiennych rolet lub żaluzji.

Kupowanie różnych produktów w oddzielnych sklepach (których oferta ogranicza się do podstawowych osłon, dostępnych w zaledwie kilku wariantach kolorystycznych), jest z całą pewnością uciążliwe i czasochłonne. Warto zatem wybrać firmę o wieloletnim doświadczeniu, która dba o rozbudowywanie własnej oferty osłon okiennych, ułatwiając tym samym swoim Klientom dokonanie wyboru i zakup różnorodnych dekoracji w jednym miejscu.

Rolety, żaluzje, plisy…

To tylko niektóre z osłon dostępnych w MULTIROLETY. Co więcej, każda z nich to znacznie więcej niż tradycyjne rozwiązanie. Oferta firmy to choćby:

  • rolety okienne i materiałowe

  • rolety rzymskie

  • rolety „zaciągane od dołu”

  • plisy

  • żaluzje aluminiowe

  • żaluzje drewniane

  • i wiele innych!A wszystkie – dostępne w wielu kolorach i wzorach, które sprawdzą się w dowolnym pomieszczeniu – nie tylko ze względu na jego aranżację, ale też potrzeby dotyczące ochrony przed słońcem. W pełni zaciemniające rolety dachowe, ograniczające dostęp do poddasza promieni słonecznych i chroniących przed jego nagrzewaniem? Żaden kłopot! Tego typu materiały znaleźć można w ofercie MULTIROLETY. Podobnie materiały transparentne, których rolą jest przede wszystkim dekoracja wnętrza oraz dopełnienie jego aranżacji.

Wsparcie i doradztwo

Eksperci firmy MULTIROLETY, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bez trudu pomogą w dopasowaniu odpowiedniej osłony okiennej do dowolnego pomieszczenia. Przyjadą na miejsce, zmierzą okna, zaprezentują katalog produktów i wzorniki materiałów. A wszystko to nieodpłatnie, bez konieczności podpisywania umowy!

Gwarancja prawidłowego funkcjonowania osłony

To kwestia, którą właściciele firmy MULTIROLETY również wzięli pod uwagę. Odpowiadając na oczekiwania swoich Klientów, którzy chcą mieć pewność, że zakupione produkty posłużą przez lata, objęli trzyletnią gwarancją wszystkie oferowane przez siebie dekoracje okienne.

A zatem jeśli szukają Państwo nieszablonowych rozwiązań, odrębnych do każdego z pomieszczeń, w którym znaleźć ma się osłona okienna, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. I na umówienie się na spotkanie, obejmujące nie tylko doradztwo, ale także darmową wycenę!

Współpraca

NASI KLIENCI