Osłony okienne na wiosnę


Zbliżająca się wiosna może wiele osób dopingować do robienia porządków w domu i w ogrodzie oraz do analizowania domowego budżetu pod kątem wprowadzenia zmian w dekoracji mieszkania. Tak samo, jak rozważamy kupno nowych mebli, tak samo warto również pomyśleć o tym, czy nie nadeszła pora na zmianę dekoracji okiennej. „Opatrzone” już rolety bądź żaluzje, zwłaszcza służące nam od wielu lat, warto zdemontować i na ich miejsce wybrać nową osłonę okienną – jeszcze zanim słońce na dobre „pokaże co potrafi”.

Roleta, żaluzje, plisy…?

Wybór odpowiedniej dekoracji okiennej bywa kłopotliwe – nie zmienia się jej przecież każdego sezonu. A dodatkowo, powinna spełniać swoją rolę bez względu na porę roku. Wybrana wiosną roleta o zbyt dużej transparentności materiału może być idealna… do czasu. Jeśli nasze okna są wystawione na silne działanie promieni słonecznych, tego typu roleta nie zapewni odpowiedniej ochrony przed słońcem w okresie letnim.

Rozwiązaniem „na każdą pogodę”

może być zamontowanie w oknach rolet dzień noc. Nie tylko są one wyjątkowo eleganckie, ale łącząc w sobie funkcje rolet i żaluzji, są niezwykle uniwersalne. Ich pielęgnacja również nie należy do zbyt skomplikowanych, a wybór tkanin, z których są wykonywane, pozwala na dopasowanie tej właśnie rolety do potrzeb każdego użytkownika. Delikatniejsze sprawdzą się w oknach, do których słońce „zagląda” rzadko. Zaciemniające będą idealne dla okien wychodzących na wschód, nagrzewających się już od wczesnego ranka.

W przypadku wątpliwości dotyczących odpowiedniego materiału, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z dużą przyjemnością pomożemy wybrać takie zestawienie, które sprawdzi się w Państwa oknach!

Współpraca

NASI KLIENCI