Osłony okienne w stylu „urban jungle”


Zdaniem ekspertów od aranżacji wnętrz, rok 2020 opanuje trend „miejskiej dżungli”. To powrót do korzeni – liczyć się będzie przytulne wnętrze mieszkania, drewniane meble i oczywiście duża liczba roślin doniczkowych. A jakie osłony okienne wpiszą się w taką właśnie aranżację?

Stawiamy na naturalność!

To ona jest najważniejsza w przypadku urządzania mieszkania lub domu, który chcemy udekorować zgodnie z obowiązującymi trendami.

Rolety materiałowe (w kolorze zieleni, ponadczasowej czerni, ale także odcieniach „piaskowych) zdecydowanie wpiszą się w styl „urban jungle”. Pasować będą do pomalowanych na biało ścian (ale także tych, które mają różne odcienie delikatnej szarości czy koloru écru). Dodatki w postaci kwiatów doniczkowych, drewnianych mebli czy ramek na zdjęcia, dopełnią dzieła, przemieniając pokój lub sypialnię w przytulne wnętrze.

Żaluzje drewniane to kolejna dekoracja okienna, która wpisze się w się w styl „miejskiej dżungli”. W przypadku tych osłon, kolor ścian ma mniejsze znaczenie, natomiast pozostałe dodatki, takie jak przy roletach materiałowych, są jak najbardziej wskazane!

Rolety rzymskie to również doskonałe rozwiązanie. Eleganckie, a jednocześnie naturalne, są niemal stworzone do dekoracji mieszkania, w którym „stawiamy” na stworzenie ciepłego klimatu wnętrza. Najlepiej sprawdzą się rolety rzymskie w kolorze białym, écru lub piaskowym. W pokoju lub sypialni, w którym zostaną zamontowane, nie może oczywiście zabraknąć zieleni i subtelnych dodatków, kojarzących się z ciepłem domowego ogniska.

Roleta rzymska, materiałowa czy żaluzja drewniana?

Jeśli nie są Państwo pewni, która z nich sprawdzi się w Państwa mieszkaniu, zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Wystarczy telefon do naszej firmy i umówienie bezpłatnego spotkania z ekspertami MULTIROLETY. Pomożemy wybrać Państwu osłonę okienną, która będzie się doskonale prezentować, współgrać z obowiązującym trendem, a przy tym – co równie ważne – zachowa swoje najważniejsze funkcje (ochrona przed promieniami słonecznymi i zapewnienie intymności). Zapraszamy do kontaktu!

Współpraca

NASI KLIENCI