Rolety dzień-noc na słoneczne lato


Jednym z idealnych rozwiązań na słoneczne i gorące lato, jest system rolet dzień-noc. To połączenie rolet i żaluzji znakomicie sprawdza się w każdych warunkach i można je wykorzystać w większości okien. Co więcej, wykonane mogą być z różnych materiałów, dzięki którym sprawdzą się zarówno w oknach wychodzących na wschód (najbardziej narażonych na promienie słoneczne), jak i w pozostałych.

Silnie zaciemniające rolety dzień-noc

Wykonane z grubszych materiałów, zapewnią ochronę przed słońcem w każdym oknie, które od wczesnego poranka jest mocno „nagrzewane”. W ciągu dnia można łatwo regulować nasłonecznienie pomieszczenia, dzięki czemu przedostaje się do niego pożądana ilość światła. Co ważne, estetyką nie odbiegają od systemów wykonanych z delikatniejszych materiałów – są eleganckie, funkcjonalne i znakomicie prezentują się w każdym wnętrzu.

Rolety dzień-noc o średniej i lekkiej przepustowości światła

to również znakomita ochrona przed słońcem. Mogą być wykorzystane w tych pomieszczeniach, które nie wymagają silnej ochrony przed słońcem. Wciąż jednak zapewnią swoim użytkownikom odpowiednie zaciemnienie pokoju czy sypialni, a duży wybór kolorystyczny oferowany przez naszą firmę, ułatwi dopasowanie tej osłony okiennej do dowolnego wnętrza.

Funkcjonalność

Rolety dzień-noc są łatwe w obsłudze, a ich dodatkową zaletą jest łatwe dbanie o ich czystość. Zamontowane blisko okna, narażone są głównie na osadzanie się na nich kurzu. Regularne przecieranie ich wilgotną szmatką wystarczy, by zawsze prezentowały się idealnie. Ten system dekoracji okiennych, wykonywanych przez naszą firmę, cechuje również wysoka jakość i wytrzymałość – raz zakupione, wystarczą na długie lata.

Jeśli zatem Państwa dotychczasowe osłony okienne wymagają wymiany (z uwagi na zużycie lub niedostateczne spełnianie swojej roli – ochrony przed słońcem), zachęcamy do rozważenia zakupienia właśnie rolet dzień-noc. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu!

Współpraca

NASI KLIENCI