Tradycja czy nowoczesność?


Do tradycyjnych osłon okiennych możemy zaliczyć nie tylko zasłony czy firanki, ale również rolety materiałowe i żaluzje aluminiowe. Wciąż cieszą się one dużą popularnością wśród użytkowników, którzy nie tylko chcą zapewnić sobie prywatność i komfortowe przebywanie we własnym domu, ale również ograniczyć dostęp światła słonecznego do pomieszczenia.

Z drugiej strony mamy z kolei produkty bardziej nowoczesne, takie jak rolety zewnętrzne (obsługiwane pilotem) czy drewniane (łączące rozwiązania ekologiczne z funkcjonalnością i elegancją). Do nowych rozwiązań możemy zaliczyć też plisy (pozwalające na zasłonięcie wybranej części okna).

Co wybrać

Jak zatem dokonać wyboru? Najważniejsze jest, aby osłona okienna pasowała do charakteru wnętrza, ale też upodobań użytkownika. Kwestią kolorystyki nie należy się przejmować, ponieważ niemal wszystkie produkty firmy MULTIROLETY, dostępne są w tak dużej gamie kolorystycznej, że bez trudu można będzie dopasować osłonę okienną do konkretnego pomieszczenia.

Pozostaje zatem przede wszystkim kwestia:

  • funkcjonalności osłony okiennej (inaczej działają plisy, inaczej rolety materiałowe, a jeszcze inaczej żaluzje zewnętrzne – i każdy z tych produktów posiada cechy, które służą nie tylko ochronie przed słońcem)
  • indywidualnych upodobań osoby dokonującej zakupu
  • kosztów związanych z zakupem osłony okiennej

Wybór nie zawsze jest prosty i z tego też względu nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące poszczególnych osłon montowanych na oknach, dokonają bezpłatnej usługi wyceny i obmiaru oraz zaprezentują gamę kolorystyczną konkretnych produktów. A naprawdę jest w czym wybierać! Zachęcamy zatem Państwa do kontaktu z naszą firmą i sprawienia sobie idealnej osłony okiennej!

Wszystkie nasze produkty obejrzeć można dodatkowo na podstronie galeria, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy.

Współpraca

NASI KLIENCI