Galeria

Rolety materiałowe w kasecie

Rolety materiałowe w kasecie to propozycja, na którą najczęściej decydują się klienci z Łodzi, ponieważ sprawdza się zarówno w biurach i w mieszkaniach prywatnych. Wygodny pojemnik aluminiowy, jak i sam materiał zapobiegają osiadaniu kurzu na rolecie oraz chronią ją przed innymi zabrudzeniami.

Cała galeria ➔

Rolety materiałowe wolnowiszące

Wśród produktów wykonywanych przez naszą firmę znalazły się także bardziej tradycyjne rolety okienne. Mowa tutaj o rozwiązaniu wolnowiszącym, wykonanym z trwałego materiału, które prezentuje się niezwykle estetycznie w pomieszczeniach, a jego przygotowanie oraz montaż zajmują naszej firmie niezwykle krótki czas.

Cała galeria ➔

Rolety dzień-noc w kasecie

Ukrycie materiału w estetycznej kasecie pozwala naszym produktom dopasować się do minimalistycznych wnętrz. Rolety dzień-noc doskonale sprawdzają się w mocno nasłonecznionych budynkach, ponieważ sprawiają, iż promienie słońca nie oślepiają przebywających w nich ludzi, lecz delikatnie oświetlają pomieszczenia.

Cała galeria ➔

Rolety dzień-noc wolnowiszące

Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi i zamontowanymi przez naszą firmę wolnowiszącymi roletami dzień-noc. Oprócz estetycznego wyglądu, nasi klienci doceniają także ich funkcjonalność – nocą zapewniają absolutną ciemność, natomiast w ciągu dnia pozwalają na ograniczenie wpadającego do domu światła słonecznego.

Cała galeria ➔

Rolety rzymskie

Produkujemy na zlecenie klientów estetycznie wyglądające rolety rzymskie. Łódź, a także okoliczne miejscowości, to tereny na których montujemy przygotowane przez nas rozwiązania. W zależności od preferencji klienta, rolety tego typu mogą zostać zamontowane na wnęce okiennej lub na ramie okna.

Cała galeria ➔

Żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane to wykorzystywany od dziesiątek lat sposób na zaciemnienie pomieszczenia. Elegancki wygląd oraz najwyżej klasy materiały sprawiają, iż produkt ten prezentuje się estetycznie nawet po wielu latach użytkowania. Poniżej prezentujemy wykonywane przez nas żaluzje o szerokości lameli wynoszącej 25 mm.

Cała galeria ➔

Żaluzje drewniane 50mm

Dla klientów, którzy chcieliby podkreślić wyjątkowy wystrój swojego mieszkania czy domu, proponujemy żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 50 mm. Produkty te stanowią doskonałą osłonę przed promieniami słonecznymi, a także świetnie komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia – zarówno meblami, jak i dodatkami.

Cała galeria ➔

Plisy okienne

Produkowane przez nas plisy to estetyczne rozwiązania, które stosowane są wymiennie z roletami okiennymi. Najważniejszą ich zaletą jest to, iż mogą zostać zamontowane na oknach o nieregularnych kształtach – okrągłych czy trójkątnych – a także to, iż użytkownicy mogą wybierać którą jego część zasłonić.

Cała galeria ➔

Plisy dachowe

Zajmujemy się wykonywaniem plis, które montowane są na oknach dachowych i pomagają w utrzymaniu optymalnej temperatury na poddaszu. W związku z tym, iż są one otwierane w specyficzny sposób, należy zadbać o to, by założone zasłony nie przesuwały się bez znaczenia w jakiej pozycji znajduje się skrzydło okna.

Cała galeria ➔

Moskitiery drzwiowe

Starannie wykonane moskitiery drzwiowe przygotowujemy w Łodzi, gdzie wysyłamy naszych specjalistów, aby dokonali szczegółowych pomiarów. Nowoczesny design, pasujący zarówno do drzwi drewnianych oraz z PCV sprawia, iż produkt ten jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale także estetyczny.

Cała galeria ➔

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane to rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą ograniczyć liczbę owadów dostających się do ich budynków, a jednocześnie móc możliwość zdjęcia ich w dowolnym momencie. Specyficzna konstrukcja pozwala przesunąć siatkę w górę lub w dół, zasłaniając całe okno lub tylko jego wybraną część.

Cała galeria ➔

Rolety zewnętrzne

Poza zasłonami wykorzystywanymi najczęściej we wnętrzach budynków, nasza firma produkuje na zamówienie rolety zewnętrzne. Przygotowane przez nas produkty chronią okna przed osiadaniem brudu i uszkodzeniami oraz pomagają w wyciszeniu wnętrza. Zapraszamy do konsultacji w celu przygotowania przykładowej wyceny.

Cała galeria ➔

Żaluzje pionowe – verticale 89mm

Cała galeria ➔

Żaluzje pionowe – verticale 127mm

Cała galeria ➔

Żaluzje aluminiowe 16mm

Cała galeria ➔

Żaluzje aluminiowe 25mm

Cała galeria ➔

Żaluzje aluminiowe 50mm

Cała galeria ➔

Rolety zaciągane od dołu – B11

Cała galeria ➔

Rolety dachowe

Cała galeria ➔

Współpraca

NASI KLIENCI