Oddział Łódź

Łódź to miasto, w którym powstała firma MULTIROLETY i to głównie do jego mieszkańców adresowane są nasze produkty. Wszystkim mieszkańcom Łodzi i okolic, oferujemy kompleksowe usługi, od bezpłatnego pomiaru (który nie zobowiązuje do zakupu), poprzez pomoc w wyborze odpowiedniego produktu, aż po montaż. Na każdym etapie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem – dbając o to, by Klient był w pełni usatysfakcjonowany z zakupionej w naszej firmie osłony okiennej.

Produkty firmy MULTIROLETY znalazły zastosowanie w wielu łódzkich mieszkaniach, domach, firmach i instytucjach. Jesteśmy przekonani, że i Państwo będą zadowoleni z usług naszej firmy. Wszystkie nasze żaluzje, rolety i pozostałe produkty, cechuje:

  • estetyka wykonania
  • trwałość
  • możliwość doboru osłony okiennej do konkretnego pomieszczenia (wzór, kolorystyka)
  • prosta pielęgnacja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wprowadzaniu nowych rozwiązań, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę oraz produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale również nowoczesne. Nasza żaluzje i rolety, dopełniają wnętrze, w którym zostają zamontowane, stając się nie tylko osłoną przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale też dodatkowym elementem wystroju pomieszczenia.

Aby umówić się na bezpłatny pomiar i wycenę wystarczy skorzystać z dowolnej formy kontaktu z naszą firmą.

Współpraca

NASI KLIENCI