MULTIROLETY NASZE SKROJONE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB OFERTA

Oddział Warszawa

Wszystkim mieszkańcom województwa mazowieckiego oferujemy darmowy i niezobowiązujący pomiar oraz doradztwo. Doskonale wiemy, że dla osób dbających o odpowiedni komfort i wystrój mieszkania, wybór żaluzji czy rolet może nie być łatwy. Jeśli więc mieszkasz w Warszawie i okolicach, nasz specjalista z chęcią odwiedzi Cię, aby służyć zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem. Analizując wystrój i wymiary pomieszczenia, wskaże najbardziej efektywne i estetyczne rozwiązanie oraz pomoże wybrać pasujące rolety okienne, moskitiery czy żaluzje. Wystarczy jedynie wypełnić formularz na naszej stronie, aby uzyskać wstępną wycenę

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego codziennie dążymy do doskonalenia naszych produktów i usług. Zawsze staramy się podejmować tylko przemyślane kroki, bazując zarówno na bezcennej krytyce klientów, opiniach specjalistów, jak i nowinkach w branży.

Warszawa jest tylko jednym z miast, w obrębie którego oferujemy nasze usługi – do kontaktu zapraszamy również osoby mieszkające poza Warszawą.

Nasi Klienci ze stolicy, mają dostęp do tych samych produktów, które oferujemy w Łodzi (mieście, w którym znajduje się główna siedziba firmy MULTIROLETY). Są to:

Warszawa to miasto, w którym nasi Klienci również mogą skorzystać z oferowanych przez naszą firmę promocji oraz gwarancji na nasze produkty (nawet trzyletniej)!.