Czym są rolety dzień-noc?


Choć ta dekoracja okienna przypomina wyglądem raczej klasyczne żaluzje, niż rolety, to jednak rolety-dzień noc bardzo się od typowych żaluzji różnią. „Pasy”, w które są wyposażone, posiadają różną przepustowość światła, a dodatkowo pozwalają na bardzo dokładną regulację „nasłonecznienia” wnętrza. Zwykłe żaluzje nie zapewniają takiego komfortu i często trudno uzyskać jest ich optymalne ustawienie, zgodne z potrzebami użytkownika. Zwłaszcza latem konieczne jest częste regulowanie żaluzji i szukanie jak najlepszego ich ustawienia, by światło nie dostawało się do wnętrza, a jednocześnie – by nie panował w nim całkowity mrok.

Dlaczego warto?

Rolety dzień-noc całkowicie eliminują ten problem, są wygodne, funkcjonalne i niezwykle proste w obsłudze (regulacja odbywa się, podobnie jak w przypadku zwykłych żaluzji, łańcuszka dołączonego do rolet). Te dekoracje okienne bez trudu pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu (zarówno dzięki temu, jak rolety te są skonstruowane, jak i dzięki wybranemu materiałowi, który w pełni odpowiada indywidualnym potrzebom użytkownika).

Kolejną zaletą rolet dzień-noc, jest ich elegancja. To niewątpliwie element dekoracyjny, który może idealnie komponować się z wnętrzem, w którym rolety zostaną zamontowane. A przypomnijmy – dostępne są one w wielu kolorach (i posiadają różną „moc” przepustowości światła). Dzięki temu każdy bez trudu może wybrać taką roletę, która będzie nie tylko pięknie prezentowała się w oknie, ale też idealnie spełni swoje zadanie (przy oknach wychodzących na wschód, warto wybrać silniejsze zaciemnienie).

Można też wybrać jeden z dwóch rodzajów rolet:

  • rolety dzień-noc w kasecie
  • rolety dzień-noc wolnowiszące

Przykładowe zdjęcia można znaleźć pod adresem: https://multirolety.pl/galeria/

Przypominamy, że nasze produkty dostępne są w miastach Łódź i Warszawa oraz w ich okolicach. Wszystkie osoby zainteresowane zamontowaniem we własnym mieszkaniu, domu lub biurze rolet dzień-noc, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Współpraca

NASI KLIENCI