Czyszczenie produktów MULTIROLETY


Wykorzystywane kiedyś, popularne żaluzje aluminiowe, nie należały do prostych w czyszczeniu. Przecieranie wszystkich żeberek wiązało się z koniecznością poświęcenia tej czynności czasu i precyzji – tak, by z każdej listwy żaluzji usunąć osadzający się na niej kurz.

Łatwość czyszczenia gwarantowana!

Produkty z MULTIROLET są zdecydowanie łatwiejsze w pielęgnacji i nie wymagają dużego nakładu pracy. W większości przypadków wystarczy wilgotna gąbka lub ściereczka, którą wystarczy przetrzeć powierzchnię zasłony okiennej. Co ważne, zabieg ten nie tylko usuwa zabrudzenia, ale nie powodu też powstawania plam na rolecie czy plisie. Wystarczy kilkanaście delikatnych ruchów, by skutecznie oczyścić powierzchnię. Nie są potrzebne silne detergenty czy też wysiłek – cała czynność jest wyjątkowo prosta, a regularne jej powtarzanie gwarantuje znakomity efekt. I oczywiście czystą żaluzję lub roletę.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jednak mają Państwo jakieś wątpliwości odnośnie najskuteczniejszych metod czyszczenie konkretnej osłony okiennej, wystarczy zgłosić się po poradę do naszych ekspertów. Chętnie wytłumaczą oni jakich środków do pielęgnacji można używać, a jakie raczej zaszkodzą mytej powierzchni, niż doprowadzą ją do idealnego stanu. Jak zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji! Dane do przedstawicieli naszej firmy znajdą Państwo w dziale kontakt.

Współpraca

NASI KLIENCI