Dekoracje okienne w 2023:trendy i preferencje


Niestandardowe podejście do dekoracji okiennych w 2023 roku to eksploracja innowacyjnych, wielofunkcyjnych i estetycznych rozwiązań. Oto obszerny przegląd najpopularniejszych dekoracji okiennych tego roku:

Najchętniej wybierane dekoracje okienne 2023

1. Rolety materiałowe z systemem smart

Rolety materiałowe z funkcją smart stały się hitem 2023 roku. Ich zdolność do automatycznego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej, integracji z systemami inteligentnego domu oraz programowania harmonogramów, aby dostosować oświetlenie i prywatność, przyciągnęły uwagę Klientów i sprawiły, że to na nie decydowało się najwięcej z Użytkowników. Dodatkowym atutem tych osłon okazała się różnorodność tkanin, kolorów i wzorów – a zatem możliwość dopasowania ich do każdego rodzaju wnętrza i wystroju.

2. Rolety dzień-noc

To kolejny rok, w którym rolety dzień-noc były chętnie wybierane przez Klientów. Ich popularność wynika nie tylko z estetyki tej dekoracji okiennej, ale również jej wszechstronności. Rolety dzień-noc pozwalają na regulację światła i prywatności poprzez kontrolę poziomu odsłonięcia pasów materiału. Zapewniają Użytkownikom elastyczność w dopasowaniu do zmieniających się warunków oświetleniowych nie tylko w ciągu doby, ale przez cały rok.

3. Rolety rzymskie z mechanizmem składania

Rolety rzymskie z mechanizmem składania stały się atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych zasłon. Ich elegancki wygląd, możliwość dostosowania wysokości oraz bogata gama tkanin sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają połączenia elegancji z funkcjonalnością.

4. Żaluzje pionowe z nowoczesnym designem

Żaluzje pionowe otrzymały nowoczesne akcenty w 2023 roku, stając się bardziej minimalistyczne i stylowe. Ich możliwość regulacji kąta, umożliwiająca kontrolę światła, zapewnia nie tylko prywatność, ale także nowoczesny wygląd.

Dlaczego te dekoracje okazały się hitami?

1. Funkcjonalność i dopasowanie do stylu życia

Te nowoczesne osłony okienne oferują nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność. Klienci coraz bardziej cenią sobie możliwość dostosowania oświetlenia i prywatności do swoich potrzeb co sprawia, że rolety i żaluzje z funkcjami smart są atrakcyjną opcją.

2. Nowoczesny design i wybór materiałów

Nowoczesny design oraz bogactwo materiałów i wzorów sprawiają, że rolety, żaluzje i rolety rzymskie są nie tylko praktyczne, ale także stanowią istotny element aranżacji wnętrza.

3. Rozwój technologiczny

Postępujący rozwój technologii, w tym integracja z systemami smart home, przyczynił się do wzrostu popularności tych osłon okiennych, które można łatwo kontrolować z poziomu pilota czy własnego telefonu komórkowego.

 

Rok 2023 przyniósł zmiany w podejściu do dekoracji okiennych, skupiając się na nowoczesnych, inteligentnych rozwiązaniach. Rolety materiałowe z systemem smart, rolety dzień-noc czy rolety rzymskie z mechanizmem składania, cieszą się popularnością dzięki swojej funkcjonalności, estetyce i możliwości adaptacji do współczesnego stylu życia. Wprowadzenie nowych technologii oraz zróżnicowana oferta materiałów i wzorów przyczyniły się do tego, że te dekoracje stały się preferowanym wyborem Klientów kończącego się roku – i to w wielu krajach świata.

Współpraca

NASI KLIENCI