Jak działają nasze moskitiery?


Wiosna kalendarzowa coraz bliżej, warto zatem poznać bliżej produkty naszej firmy, które w okresie od wiosny do wczesnej jesieni, są wyjątkowo użyteczne. Mowa oczywiście o moskitierach.

Wielu osobom moskitiera kojarzy się z siatką przyklejaną do framugi okiennej. Rzeczywiście ten rodzaj produktu znaleźć można w wielu sklepach budowlanych, a ich montażu dokonać można samodzielnie. Jednak przyklejanie rzepów do framugi (nie mówiąc już o trudnościach związanych z ich odklejeniem po zakończonym sezonie), a następnie dociskanie do rzepów siatki, wymaga pewnego wysiłku i dokładności. A i tak silny wiatr może sprawić, że moskitiera zwyczajnie oderwie się od okna, a nieproszeni goście (komary czy muchy) skrzętnie skorzystają z „zaproszenia”. Dodatkowo montując tego typu moskitierę w drzwiach balkonowych czy tarasowych, odcinamy sobie dostęp do tej przestrzeni.

Moskitiery z MULTIROLET

stanowią znakomite rozwiązanie wszystkich powyższych problemów. Po pierwsze – wykonywane są na wymiar, więc zawsze doskonale pasują do okna, w którym są montowane. Po drugie – montaż opiera się na umocowaniu moskitiery na całym obwodzie przy pomocy uchwytów obrotowych (moskitiery ramkowe) lub z pomocą prowadnic i kasetki (moskitiery rolowane). Oba rozwiązania są estetyczne, funkcjonalne i trwałe – wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak włókno węglowe i aluminium. I w końcu po trzecie – koniec z dylematem „Odcinamy insektom i sobie dostęp do balkonu czy rezygnujemy z ochrony przed owadami, umożliwiając sobie wychodzenie na taras/balkon?”. Firma MULTIROLETY proponuje dwa rozwiązania, które zatrzymają niechcianych gości, ale umożliwią nam normalne korzystanie z dodatkowej opcji wietrzenia pomieszczenia (tak istotnego w upalne dni). Do ochrony drzwi balkonowych mogą służyć zarówno moskitiery rolowane (które można przesuwać w górę i w dół, w zależności od potrzeb), jak i moskitiery drzwiowe. Produkt ten mocowany jest do futryny przy pomocy trzech zawiasów (po jednej stronie) i dwóch zamków magnetycznych (po stronie drugiej). Pozwala to na swobodne korzystanie z balkonu przy jednoczesnym zabezpieczeniu wnętrza mieszkania.

Dodatkowe zalety

Warto wspomnieć, że moskitiery firmy MULTIROLETY poza funkcjonalnością, estetyką i wytrzymałością, są niemal niewidoczne i nie zasłaniają widoku z okna. Montaż wykonują nasi specjaliści, po uprzednim dokonaniu pomiarów – moskitiera jest zatem idealnie dopasowana i działa jak w szwajcarskim zegarku 😉 A także, co równie ważne, nie jest produktem, który wymaga wymiany co sezon – to inwestycja, która służyć będzie przez lata!

Wszystkich pragnących w upalne dni zaczerpnięcia świeżego powietrza i jednocześnie zmęczonych samodzielną, coroczną walką z siatkami (które nie zawsze spełniają swoją rolę i wymagają częstej wymiany) zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i dodatkowo objaśnimy kolejne etapy montażu!

Współpraca

NASI KLIENCI