Jakie osłony okienne do wnętrz użyteczności publicznej?


W biurach, salach konferencyjnych oraz szkoleniowych spędzamy sporo czasu. Praca przy komputerze w nieosłoniętym przed słońcem pomieszczeniu nie jest komfortowa. Podobnie jak przebywanie w auli pozbawionej osłon okiennych. Ostre promienie słońca padające na ekran monitora to zmora wielu osób pracujących przy biurku. Nic więc dziwnego, że odpowiednia roleta lub żaluzje stanowią obowiązkowy element wyposażenia tego typu wnętrz.

Na co zwrócić uwagę wybierając roletę do biura?

Kluczową rolę odgrywa szybka oraz łatwa obsługa osłony okiennej. Najlepszym rozwiązaniem są systemy osłon, których regulacja zajmie zaledwie chwilę. Ważna jest również trwałość materiału, z którego zostały wykonane. Nabywając porządną roletę można mieć pewność, że posłuży przez lata. W obiektach użyteczności publicznej osłony okienne są używane przez wiele osób, czasem kilka razy w ciągu dnia. Szybciej też ulegają zabrudzeniu. Dobrej jakości impregnowany materiał to gwarancja eleganckiego wyglądu osłony przez długi czas.

Roleta materiałowa w kasetce

To uniwersalne rozwiązanie do biura, również tego przydomowego. Roleta materiałowa znakomicie chroni wnętrze przed słońcem. W rezultacie nie dochodzi do nadmiernego nagrzewania się pomieszczenia, co – zwłaszcza latem – może być dużym problemem.

Marka MULTIROLETY oferuje osłony okienne wykonane ze specjalnego włókna odpornego na kurz i zabrudzenia. Zarówno kolor tkaniny, jak i kasetki można dopasować do kolorystyki wystroju. W obiektach komercyjnych, hotelach i instytucjach najlepiej sprawdzą się nowoczesne rolety w neutralnych odcieniach.

Istnieje również możliwość zamówienia rolet wyprodukowanych z materiałów podgumowanych, czyli w 100% zaciemniających pomieszczenie. Tego typu osłony są mile widziane w przestrzeniach, w których odbywają się konferencje, pokazy, szkolenia z użyciem projektora multimedialnego, czy też seanse filmowe.

Biurowe verticale

Żaluzje pionowe to jedne z najpopularniejszych osłon okiennych do biura, sali konferencyjnej, kancelarii, gabinetu lekarskiego itd. Płynna regulacja, łatwość utrzymania w czystości oraz nowoczesny design, to tylko niektóre z zalet verticali. Drobne zabrudzenia z powierzchni lameli można usunąć za pomocą zwykłej gumki do ścierania. Żaluzje pionowe znakomicie współgrają z otwartą przestrzenią, sprawiają, że wnętrze jest optycznie większe. Przykładowe zdjęcia żaluzji pionowych marki MULTIROLETY udostępniliśmy na stronie https://multirolety.pl/oferta/zaluzje-pionowe-verticale/127-mm/.

Rolety dzień-noc

Osłony typu dzień-noc coraz częściej są ozdobą (jakże efektowną!) nowoczesnego biura. System ten umożliwia optymalną regulację przepustowości światła – bez konieczności zwijania całej rolety. Ponadto łatwo utrzymać ją w czystości, trzeba tylko pamiętać o regularnym usuwaniu kurzu, a ewentualne zabrudzenia można wyczyścić zwilżoną szmatką. Szczegółowe informacje dostępne są na https://multirolety.pl/oferta/rolety-dzien-noc/.

Szukasz efektywnej, ale i stylowej osłony okiennej do biura lub wnętrza użyteczności publicznej? Sprawdź naszą ofertę!

Współpraca

NASI KLIENCI