REFLEKSOLE – alternatywa dla rolet zewnętrznych


Oferta firmy MULTIROLETY wzbogaciła się o nowy produkt – refleksole. To nowoczesne i eleganckie rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na regulowaniu nagrzewania się pomieszczenia, a którzy nie są przekonani do zamontowania w oknach rolet zewnętrznych.

Jak działają refleksole?

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich tkanin, przepustowość światła tych osłon okiennych może wynosić zaledwie 5%. Refleksole stanowią barierę dla promieni słonecznych, dzięki czemu (podobnie jak rolety zewnętrzne) pozwalają na regulację ciepła w pomieszczeniu, w którym są zamontowane. Co istotne, można je zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Estetyka, funkcjonalność i oszczędność!

Refleksole pozwalają na ograniczenie użytkowania urządzeń służących do schładzania wnętrza, takich jak klimatyzacja czy tradycyjne wentylatory. Zmniejszone wykorzystanie prądu to z kolei mniejsze koszty eksploatacji i zużycia energii.

Warto dodać, że refleksole – jak na nowoczesną osłonę okienną przystało – charakteryzują się estetyką wykonania i funkcjonalnością. Łatwo dopasować je do wnętrza (bez względu na to czy montowane są w mieszkaniu lub domu czy też w zakładach przemysłowych, salach wykładowych czy gabinetach lekarskich). Pomimo funkcji zaciemniającej, nie ograniczają widoczności!

Refleksole mogą zostać wyposażone w mechanizm służący do ich obsługi z wykorzystaniem automatu. Nie ma więc konieczności każdorazowego „ręcznego” podnoszenia i opuszczania tej osłony, co zdecydowanie wpływa na jej funkcjonalność.

Trwałość

Projektowane i produkowane przez firmę MULTIROLETY refleksole charakteryzuje trwałość wykonania. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów (zarówno tkanin, jak i pozostałych elementów konstrukcji) to gwarancja cieszenia się tą nowoczesną osłoną okienną przez długie lata.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji, serdecznie zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy!

Współpraca

NASI KLIENCI