Rolety dzień noc – tajemnica ich sukcesu


Od chwili pojawienia się w Polsce rolet dzień noc, ich popularność z roku na rok rośnie. Skąd tak ogromne zainteresowanie tą właśnie osłoną okienną, która z każdym sezonem zyskuje coraz szersze grono zwolenników?

Styl i elegancja

To niewątpliwie jedna z zalet rolet dzień noc. Firma MULTIROLETY oferuje je w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je dopasować do istniejącego już wystroju wnętrza. Osłona ta sprawia dodatkowo, że klimat w mieszkaniu czy lokalu firmowym, staje się niepowtarzalny. Również z zewnątrz rolety dzień noc prezentują się intrygująco, a biorąc pod uwagę liczbę okien, w których możemy je podziwiać (właśnie z zewnątrz!) śmiało można uznać, że jest to dodatkowa zaleta tej właśnie osłony.

Funkcjonalność dzięki innowacyjnej konstrukcji rolety

Roleta dzień noc wykonana jest z eleganckiej i wytrzymałej tkaniny. Jej konstrukcja przypomina „przeplataniec” – wykorzystane w niej są naprzemiennie ciemne i transparentne pasy, ułożone w poziomie. To rozwiązanie daje Użytkownikowi niemal nieskończoną możliwość operowania roletą i umożliwia wyjątkowo dokładne kontrolowanie przepustowości światła. Obsługa rolety w niczym nie różni się od standardowych rozwiązań (reguluje się ją za pomocą „łańcuszka”), jednak osiągane efekty znacznie przewyższają te, które zapewniają bardziej standardowe osłony okienne.

Prywatność i pełna kontrola

Rolety dzień noc to nie tylko osłona okienna zapewniająca prywatność, ale też pełna kontrola nad dostającym się do wnętrza światłem. A wszystko to dzięki swobodnej kontroli „nachodzących na siebie” pasów, z których wykonana jest roleta.

Czy zatem warto pójść w ślad za tymi, którzy już zamontowali w swoich mieszkaniach rolety dzień noc? Biorąc pod uwagę fakt, że ta osłona nie okazała się hitem jednego sezonu, a jej popularność rośnie z każdym rokiem, warto się nad tym zastanowić. A w razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i umówienie się na spotkanie – chętnie podpowiemy czy właśnie ten rodzaj osłony okiennej sprawdzi się w Państwa lokalu!

Współpraca

NASI KLIENCI