Rolety zewnętrzne na jesień i zimę


Lato dobiega końca, a biorąc pod uwagę panujące na zewnątrz temperatury, można by stwierdzić, że właściwie już się ono skończyło. Czas zatem pomyśleć o tym, jak będziemy dodatkowo ogrzewać mieszkania czy domy w nadchodzących, coraz chłodniejszych miesiącach.

Często ogrzewanie centralne (np. z uwagi na usytuowanie kaloryferów) lub palenie w piecach (w starszych kamienicach) okazuje się niewystarczające. Podobny problem dotyczy też wielu właścicieli domków jednorodzinnych. Dogrzewanie dużych pomieszczeń piecykami elektrycznymi lub olejowymi, wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów przez cały okres jesieni i zimy, a często również na początku wiosny.

Rolety metodą na ciepło

Z pomocą przyjść mogą… rolety. Wspominaliśmy już, że rolety zewnętrzne posiadają wiele cech, które stanowią o ich wartości. To nie tylko zabezpieczenie przed włamywaczami, ale również przed wiatrem i panującym na zewnątrz chłodem. Ten rodzaj rolet zatrzymuje bowiem ciepło w mieszkaniu, a jednocześnie nie pozwala na „wdarcie się” do wnętrza pomieszczenia, intensywnego chłodu (nawet, gdy temperatura spada poniżej 0). Dodatkowo rolety te tłumią hałas, co przy silnych wiatrach typowych dla polskiej jesieni lub śnieżnych zamieciach zimą, jest ich dodatkowym atutem.

Oszczędność i skuteczność w jednym!

Może zatem w tym roku, zamiast podłączać do gniazdka dodatkowy kaloryfer, zainwestować w rolety zewnętrzne, które w wykonaniu naszej firmy stanowią nie tylko świetne zabezpieczenie i izolację, ale też prezentują się naprawdę estetycznie?

Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o roletach zewnętrznych MULTIROLET (dostępnych na terenie miast Łódź i Warszawa oraz ich okolic), zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przybliżymy Państwu zarówno orientacyjny koszt tego typu zabezpieczeń, jak i przedstawimy szczegółowe informacje na ich temat.

Współpraca

NASI KLIENCI